Poznaj firmę Blachbud

Działalność rozpoczęliśmy na terenie Radomyśla Wielkiego w 1992 roku. Od samego początku nasza działalność skupiała się na dostarczeniu klientom najlepszych możliwych produktów w rozsądnej cenie.

Dzięki własnym ekipom montażowym klient obsługiwany jest kompleksowo. Materiał dostarczony przez nas możemy szybko i profesjonalnie zamontować na Twojej budowie. 

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną akcesoriów dachowych, materiałów budowlanych , konstrukcji stalowych. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych producentów . Ofertę naszą kierujemy do odbiorców hurtowych, składów budowlanych, firm deweloperskich, firm budowlanych oraz klientów indywidualnych.

 

 

Zespół Blachbud

 

 

 

 

 

ponad 30 lat doświadczenia

Nauczyły nas wiele o branży budowlanej. Rozwiązaliśmy wiele różnych problemów, które zdarzają się na budowach. Bagaż doświadczeń pozwala uchronić naszych klientów przed wieloma błędami.

Gwarancja i troska

Wszystko w trosce o Ciebie oraz Twoich bliskich. Wszystko to robimy by Twój dom mógł stać się symbolem bezpieczeństwa dla Twojej rodziny. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania i montażu.

Własne ekipy montażowe

Nawet najlepszy produkt bez prawidłowego montażu nie będzie spełniał odpowiednio swoich funkcji/ Mówi się, że 50% sukcesu to dobry produkt. Drugie 50% to prawidłowy montaż. Dlatego unikaj niesprawdzonych ekip montażowych. Nasze ekipy montażowe charakteryzują: wieloletnie doświadczenie oraz stale podnoszone kwalifikacje.

Własna produkcja

Bogaty park maszynowy pozwala nam na szybką realizacje zleceń oraz odpowiednią kontrolę jakości gotowych produktów.